Nowość Promocja

Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away

99.400.99.0001


  • 41,09 zł z VAT 33,41 zł bez VAT 39,24 zł z VAT 31,93 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

długość 113 mm
szerokość 10 mm
wysokość 2 mm
materiał: drewno
ilość w komplecie 500 szt.
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away - Opis

Drewniane patyczki do lodów i deserów o wymiarach 113×10×2 mm wykonane z najwyższą jakością idealnie nadające się do tworzenia wyszukanych przystawek, sorbetów, deserów na patyku. Doskonale pasujące do wszystkich form na lody, desery i przystawki włoskiej firmy SILIKOMART. Zastosowanie zarówno dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujacych lody rzemieślicze lub nietypowe przystawki. Produkt patyczki do lodów i przystawek 99.400.99.0001 może być stosowany zarówno do klasycznych lodów na patyku jak i wyszukanych przystawek z musem z warzyw, ryb czy mięs. Patyczki pakowane są w opakowania po 500 sztuk.

Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away - Opinie klientów

Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patyczki do lodów i przystawek | SILIKOMART, Accessori & take away

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.