Nowość

Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away

99.406.99.0002


  • 52,38 zł z VAT 42,57 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 90 mm
szerokość 130 mm
wysokość 30 mm
materiał: papier pergaminowy
ilość w komplecie 200 szt.
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away - Opis

Pergaminowe torebki na lody i przystawki o wymiarach 90×130×30 mm idealnie pasujące do lodów i przystawek włoskiej firmy SILIKOMART typu Heart-ic, Pata i Mr Funny oraz lodów własnej produkcji w niestandardowych kształtach. Wysoka jakość produktu i doskonałe wykończenie sprawia, że torebki są wytrzymałe i bardzo dobrze sprawdzają się przy transporcie deserów „na wynos*, a także do przechowania w lodówce. Idelane dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujacych lody rzemieślicze lub nietypowe przystawki. Produkt torebki na lody 99.406.99.0002 pakowany jest po 200 sztuk. Grubość pergaminu 45g.

Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away - Opinie klientów

Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Torebki na lody na patyczku 9x13x3 cm, 200 szt. | SILIKOMART, Accessori & take away

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.