Uszczelka gumowa o średnicy 10 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-USZ100

WE-USZ100


  • 3,08 zł z VAT 2,50 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 100 mm
materiał: kauczuk
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: komplet

Uszczelka gumowa o średnicy 10 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-USZ100 - Opis

Uszczelka gumowa do szklanych naczyń znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-USZ100, średnicy 10 cm. Uszczelki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk uszczelek. Można je myć w zmywarkach. Uszczelki WECK są wolne od fenoli i wykonane są z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji.

Uszczelka gumowa o średnicy 10 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-USZ100 - Opinie klientów

Uszczelka gumowa o średnicy 10 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-USZ100 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Uszczelka gumowa o średnicy 10 cm – komplet 6 sztuk | WECK, WE-USZ100 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.