Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin

SOFTGEL-400PT


  • 136585,07 zł z VAT 111044,78 zł bez VAT 113365,61 zł z VAT 92167,16 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 28 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 600 mm
szerokość 720 mm
wysokość 1500 mm
moc całkowita 4.5 kW
napięcie: 400 V
wydajność 30 kg/h
ilość cykli: 28
wyświetlacz: Tak

Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin - Opis

Maszyna do lodów włoskich SOFTGEL 400P TWIN produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości. Urządzenie zasilane jest przez 2 niezależne pompy rotacyjne, które są płukane jedynie przez przejście dla lodów i nie trzeba ich codziennie demontować. Maszynę wyposażono w sygnał akustyczny, wskaźnik minimalnego poziomu mieszanki, zbiorniki na mieszanki o pojemności 2×14 l oraz mieszadło zapobiegające rozwarstwieniu lub zbytniemu zagęszczeniu mieszanki. Niezależne dla każdego zbiornika sterowanie umożliwia użycie różnych mieszanek lodowych. Możliwe jest również uruchomienie maszyny tylko z jednym cylindrem pracującym podczas gdy drugi zbiornik jest wyłączony. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin - Opinie klientów

Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Maszyna do lodów włoskich i mrożonych jogurtów do 400 porcji/h | TELME, Softgel 400 P Twin

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.