Nowość

Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food

73.263.99.0096


  • 32,20 zł z VAT 26,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Opis

Złoty barwnik spożywczy w proszku – CPD003 to produkt innowacyjnej, włoskiej firmy Silikomart, który służy do wykańczania dekoracji z mas cukrowych, pasty migdałowej, lukrów plastycznych, galaretek oraz marcepanu. Złoty pył do dekoracji 73.263.99.0096 nadaje ozdobom połyskuje i szlachetne wykończenie. Opakowanie zawiera 5 gramów barwnika bezazowego. Sprawdzi się w profesjonalnych cukierniach oraz w domowych kuchniach.

Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Opinie klientów

Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Barwnik spożywczy w proszku - złoty, 5 gr - Foodgrade Powered Pearled | SILIKOMART, Food

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.