Promocja

Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar

482155


  • 953,25 zł z VAT 775,00 zł bez VAT 791,20 zł z VAT 643,25 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 180 mm
szerokość 180 mm
wysokość 370 mm
pojemność 1.25 l
cena za: sztukę

Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar - Opis

Blender barmański, o numerze katalogowym 482155 marki Waring – model Bar posiada 2 prędkości obrotowe, pojemnik 1,25 l z poliwęglanu. Przeznaczony jest do napojów o lekkiej i średniej konsystencji. Znajdzie zastosowanie podczas przygotowywania margarit, mrożonych drinków, musów, itp. w barach, restauracjach, kawiarniach czy drink pointach. Wydajność drinków na dobę: 1-25. Urządzenie nie jest przeznaczone do pracy ciągłej.

Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar - Opinie klientów

Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Blender barmański 1,25 l, 0,38 kW | WARING, Bar

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.