Promocja

Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021

4021


  • 184,04 zł z VAT 149,63 zł bez VAT 165,64 zł z VAT 134,67 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 200 mm
pojemność 0.12 l
materiał: szkło

Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021 - Opis

Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml. Ręcznie wykonana buteleczka o podwójnej pojemności, która pozwala nam na umieszczenie dwóch różnych płynów wewnątrz. Interesujące rozwiązanie, które pozwoli stworzyć z naczynia dodatkową dekorację stołu, w restauracjach, bistrach i tematycznych knajpkach. Każda buteleczka jest starannie wykonana i posiada koreczki u wylotów obu szyjek. Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml 4021 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021 - Opinie klientów

Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Butelka na ocet, olej, oliwę o pojemności 70/120 ml | TOM-GAST, 4021

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się