Nowość Promocja

Cooler betonowy na butelkę alkoholu, średnica 13 cm | APS, 36094

36094


  • 104,71 zł z VAT 85,13 zł bez VAT 83,75 zł z VAT 68,11 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 185 mm
średnica 130 mm
materiał: beton
kolor: brązowy

Cooler betonowy na butelkę alkoholu, średnica 13 cm | APS, 36094 - Opis

Cooler na butelkę wina lub szampana wykonany z betonu, o średnicy 13 cm i wysokości 18,5 cm. Posiada gładką podstawę zapobiegającą „rysowaniu” powierzchni, na której stoi. Sprawdzi się podczas serwowania alkoholu, utrzymując niższą temperaturę trunku przez dłuższy czas. Coolera nie należy myć w zmywarkach.

Cooler betonowy na butelkę alkoholu, średnica 13 cm | APS, 36094 - Opinie klientów

Cooler betonowy na butelkę alkoholu, średnica 13 cm | APS, 36094 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Cooler betonowy na butelkę alkoholu, średnica 13 cm | APS, 36094 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się