Nowość Promocja

Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94

823-E0-D94


 • 36,21 zł z VAT 29,44 zł bez VAT 35,49 zł z VAT 28,85 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  35,49 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 10 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 0.4 kg
cena za: sztukę

Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Opis

Belgijska czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba 823-E0-D94 to kultowa mleczna czekolada preferowana przez szefów kuchni na całym świecie. Pomyśl o głębokim, ciepłym kolorze, gładkim kakaowym body i słodkich, karmelowych nutach. Ta uwielbiana czekolada ma pełny smak i doskonałą urabialność. Połącz ją z szeroką gamą mocnych pikantnych, owocowych, mlecznych lub likierowych smaków. Jej wszechstronna płynność sprawia, że ​​jest skuteczna w każdym zastosowaniu. Aby uzyskać idealnie zrównoważony i zrównoważony smak, mieszamy ziarna kakaowe z 3 różnych krajów pochodzenia: Wybrzeża Kości Słoniowej, Ghany i Ekwadoru.

Polecane łączenia:

 • cynamon, wanilia, goździki, laur, kardamon, mango, morela, cytryna, koniak (Armagnac), grappa, Leffe Blond, orzech macadamia, olej truflowy, lawenda

Polecane aplikacje:

 • Cukiernictwo: do średniego oblewania, formowania średnich pustych figurek (15-30 cm), formowania pralin, formowania małych pustych figurek (5-15 cm), mieszania, szprycowania dekoracji, natryskiwania (aerograf), nadawania smaku. Idealne do takich produktów jak karmele, pasta czekoladowa, nadzienia kremowe i maślane, trufle.
 • Ciastka i desery: do nadawania smaku. Idealne do takich produktów jak krem bawarski, kremy i crémeux, krem angielski i twarogowy, ganache, glazury, mus.
 • Wypieki piekarskie: do oblewania i lukru.
 • Lody i sorbety: do nadawania smaku. Idealne do takich produktów jak lody amerykańskie, tradycyjne lody włoskie, lody włoskie i sorbety.

Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Opinie klientów

Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Czekolada mleczna 33,6% Callets™ 0,4 kg torba | CALLEBAUT, 823-E0-D94