Nowość

Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71

CHW-R118GOLDE6-Z71


  • 110,70 zł z VAT 90,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1.5 kg
cena za: sztukę

Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Opis

Szwajcarska karmelowa czekoladowa kuwertura Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba CHW-R118GOLDE6-Z71 to wyśmienita harmonia intensywności karmelu i ciepła mleka, o pięknym, złotym kolorze powstałym podczas procesu karmelizacji mleka w specjalnym programie konszowania. Naturalny smak toffi – karmelu. Kolor z karmelizowanego mleka (bez dodatku karmelu), bez sztucznych aromatów i barwników. Zawartość masła kakaowego: 32,6%.

Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Opinie klientów

Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Kuwertura karmelowa czekoladowa Gold Quintin 31%, 1,5 kg torba | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.