Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68

VH-9432-E0-U68


  • 58,30 zł z VAT 47,40 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1 kg
cena za: sztukę

Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68 - Opis

Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torba 1 kg – VH-9432-E0-U68 to dropsy do zapiekania w 100% z ciemnej czekolady. Być może dropsy do zapiekania S są jednymi z najmniejszych, jednak zaskakują bardzo intensywnym smakiem czekolady. Doskonale nadają się do drobnych herbatników, bułeczek i miniaturowych wypieków. Nasi cukiernicy zalecają stosowanie dropsów do biszkoptów i wypieków wymagających krótkiego czasu pieczenia. Dzięki temu dropsy się nie roztopią podczas pieczenia i zachowają twardość po ostudzeniu. Dzięki specjalnej recepturze – z mniejszą zawartością masła kakaowego – są odporne na temperaturę piekarnika do 200°C i się nie przypalają. Zawsze dodawaj dropsy pod koniec ugniatania ciasta oraz łącz je z ciastem przez krótki czas. Dzięki temu ciasto się nie zabarwi, a dropsy nie zaczną się roztapiać. Ilość dropsów na 1 kg – ok. 15000-16000 szt.

Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68 - Opinie klientów

Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Dropsy czekoladowe do zapiekania rozmiar S – małe 47,6%, torebka 1 kg | CALLEBAUT, VH-9432-E0-U68

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się