Nowość Promocja

Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B

CHD-X5226P-2B-05B


  • 45,24 zł z VAT 36,78 zł bez VAT 39,81 zł z VAT 32,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

waga 0.75 kg
cena za: sztukę

Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B - Opis

Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg CHD-X5226P-2B-05B przeznaczona jest do napojów o solidnym, pełnym i intensywnym smaku czekolady o bogatym odczuciu w ustach. Callebaut® Ground Chocolate – Dark to w 100% belgijska czekolada, nieskondensowana i nisko przetworzona, aby tworzyć wspaniałe czekoladowe napoje i koktajle o pełnym, bogatym i solidnym smaku. Doskonale rozpuszczalna w gorącym mleku. Ground Chocolate – Dark łączy w sobie bogactwo autentycznego i przytłaczającego smaku czekolady z dużą wygodą serwowania zapracowanym barom i baristom. Z łatwością łączy się z mlekiem i tworzy cudownie spienioną filiżankę czystej przyjemności. Każda filiżanka jest wspaniałym źródłem flawanoli kakaowych – naturalnie konserwowanych poprzez bardzo delikatną obróbkę ziaren kakaowych – aby podnieść nasz nastrój zastrzykiem szczęścia i pozytywnej energii.

Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B - Opinie klientów

Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Ciemna czekolada w proszku do napojów 50,1%, torba 0,75 kg | CALLEBAUT, CHD-X5226P-2B-05B

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.