Nowość

Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17

VM-VH10-V17


  • 21,97 zł z VAT 17,86 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

waga 1 kg
cena za: sztukę

Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17 - Opis

Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg VM-VH10-V17 to baza dla łagodnego gorącego napoju czekoladowego z zachwycającą pianką. Napój z mlecznej czekolady Van Houten VH10 zawiera 13% kakao, a także bogaty i kremowy posmak oraz domowy wygląd, który przemawia do wszystkich konsumentów. Produkt wykonany w 100% z kakao z certyfikatem UTZ! Dawkowanie: 150 ml: 19 – 22 g / 180 ml: 22 – 25 g / 200 ml: 24 – 27 g.

Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17 - Opinie klientów

Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Gorąca czekolada w proszku 13% Dream Choco Drink VH10, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-VH10-V17

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.