Nowość

Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61

VM-72144-V61


  • 48,22 zł z VAT 39,20 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 10 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1 kg
cena za: sztukę

Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Opis

Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg VM-72144-V61 zapewnia klientom autentyczny smak prawdziwej czekolady. Ten dwuskładnikowy produkt kakaowo-cukrowy należy mieszać z mlekiem, aby uzyskać optymalny smak. Łatwy do przechowywania i łatwy w użyciu, Van Houten Spécial Bar jest dostępny w 1 kg pudełku z wygodną zamykaną pokrywką, idealną do przechowywania obok ekspresu do kawy.

Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Opinie klientów

Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Gorąca czekolada w proszku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61