Promocja

Fartuch gastronomiczny damski L, biały | NINO CUCINO, 634084

634084


  • 81,92 zł z VAT 66,60 zł bez VAT 72,50 zł z VAT 58,94 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar literowy: L
długość 1100 mm
materiał: poliester, bawełna
kolor: biały
cena za: sztukę

Fartuch gastronomiczny damski L, biały | NINO CUCINO, 634084 - Opis

Biały fartuch damski w rozmiarze L marki Nino Cucino o numerze katalogowym 634084 uszyty z materiału o kolorze białym i składzie 35% bawełny i 65% poliestru. Zapinany na zatrzaski ze stali nierdzewnej. Szwy są dobrze wykończone co zapewnia fartuchowi odpowiednią trwałość. Dobrze dobrany krój ułatwia pracę. Obwód klatki piersiowej: 86-90 cm. Długość fartucha: 108-109 cm. Długość rękawa: 49-50 cm. Idealna do zakładów przetwórstwa żywieniowego, zakładów gastronomicznych, sklepów oraz marketów.

Fartuch gastronomiczny damski L, biały | NINO CUCINO, 634084 - Opinie klientów

Fartuch gastronomiczny damski L, biały | NINO CUCINO, 634084 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Fartuch gastronomiczny damski L, biały | NINO CUCINO, 634084 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.