Nowość Promocja

Taca bambusowa GN 1/3 | APS, 846

00846


  • 51,22 zł z VAT 41,64 zł bez VAT 40,99 zł z VAT 33,31 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar GN: GN 1/3 (325x175 mm)
długość 325 mm
szerokość 176 mm
wysokość 30 mm
materiał: drewno
kolor: brązowy
kształt: prostokątny
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Taca bambusowa GN 1/3 | APS, 846 - Opis

Bambusowa taca z podniesionymi rantami i wyprofilowanymi uchwytami, o wymiarach GN 1/3 (17,6 × 32,5 cm) będzie idealną ozdobą w restauracjach oraz salach bankietowych. Aranżacja jest dowolna i zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni restauratora, szefa kuchni lub menadżera sali. Sprawdzi się idealnie podczas serwowania zarówno słodkich jak i wytrawnych przekąsek jak również jako taca podczas serwowania np. herbaty. Artykuł należy myć ręcznie. Odpowiednia do sztaplowania.

Taca bambusowa GN 1/3 | APS, 846 - Opinie klientów

Taca bambusowa GN 1/3 | APS, 846 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Taca bambusowa GN 1/3 | APS, 846 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.