Promocja

Zestaw 6 kolorowych desek do krojenia HACCP GN 1/1 | STALGAST, 341530

341530


  • 367,77 zł z VAT 299,00 zł bez VAT 325,48 zł z VAT 264,62 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
materiał: polietylen
kolor: biały, zielony, brązowy, niebieski, żółty, czerwony
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw 6 kolorowych desek do krojenia HACCP GN 1/1 | STALGAST, 341530 - Opis

Zestaw 6 desek o numerze katalogowym 341530 z wycięciem, marki Stalgast, o wymiarach: GN 1/1 każda. Wykonane z tworzywa sztucznego – polipropylenu, w kolorach zgodnych z normami HACCP: czerwonym – do surowego mięsa, zielonym – do warzyw, żółtym – do surowego drobiu, niebieskim – do ryb, białym – do nabiału i brązowym – do gotowanego mięsa i wędlin. Deski to podstawowe wyposażenie każdej kuchni restauracyjnej, hotelowej, pizzerii, stołówek i wielu innych punktów gastronomicznych. Przydadzą się także z pewnością w gospodarstwach domowych. Deski posiadając atest PZH. Można je myć w zmywarkach.

Zestaw 6 kolorowych desek do krojenia HACCP GN 1/1 | STALGAST, 341530 - Opinie klientów

Zestaw 6 kolorowych desek do krojenia HACCP GN 1/1 | STALGAST, 341530 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw 6 kolorowych desek do krojenia HACCP GN 1/1 | STALGAST, 341530 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.