Nowość Promocja

Bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego na wysokim stojaku, zestaw 2-elementowy | APS, Spray

98250


  • 1126,83 zł z VAT 916,12 zł bez VAT 901,45 zł z VAT 732,90 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 1630 mm
średnica 320 mm
pojemność 1 l
materiał: tworzywo sztuczne, stal emaliowana
kolor: czarny

Bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego na wysokim stojaku, zestaw 2-elementowy | APS, Spray - Opis

Podajnik do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Wyposażony w informacyjną tablicę, ciężki i stabilny stojak z czarnego metalu o wadze 10 kg. W skład zestawu wchodzą: stojak i dozownik środka dezynfekującego o pojemności 1 litra zasilany na 6 baterii AA (LR6/1,5v).

Bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego na wysokim stojaku, zestaw 2-elementowy | APS, Spray - Opinie klientów

Bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego na wysokim stojaku, zestaw 2-elementowy | APS, Spray - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Bezdotykowy dozownik płynu antybakteryjnego na wysokim stojaku, zestaw 2-elementowy | APS, Spray - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się