Promocja

Dyspenser barmański, zielony 2 l | APS, 94146

94146


  • 34,32 zł z VAT 27,90 zł bez VAT 25,74 zł z VAT 20,93 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 35 mm
średnica 125 mm
pojemność 2 l
materiał: polipropylen

Dyspenser barmański, zielony 2 l | APS, 94146 - Opis

Zielony dyspenser barmański o indeksie 94146 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Produkt o średnicy 12,5 cm, wysokości 35 cm i pojemności 2 litry to idealne narzędzie dla każdego barmana w hotelu, restauracji, cocktail barze czy dyskotece, składający się z zielonego nalewaka oraz białego pojemnika do przechowywania, przygotowywania i serwowania drinków i napojów. Artykuł doskonale sprawdzi się w rękach kelnerów, obsługi restauracji oraz barmanów. Dyspenser – butelka barmańska poprawia ergonomię pracy każdego barmana, a także amatorów zajmujących się przygotowywanie napojów i drinków. Produkt nadaje się do mycia ręcznego oraz w zmywarkach gastronomicznych. Dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Assheuer + Pott GmbH HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Dyspenser barmański, zielony 2 l | APS, 94146 - Opinie klientów

Dyspenser barmański, zielony 2 l | APS, 94146 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Dyspenser barmański, zielony 2 l | APS, 94146 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.