Promocja

Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile

52697


  • 75,65 zł z VAT 61,50 zł bez VAT 73,38 zł z VAT 59,66 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 0.18 l
materiał: porcelana
element zastawy: dzbanek
kolor: kremowy
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile - Opis

Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę o pojemności 180 ml angielskiego producenta Churchill to reprezentant wszechstronnej kolekcji Profile w kolorze białym. Dzięki szerokiemu wachlarzowi elementów, pełnemu szkliwieniu i lekkości poszczególnych elementów, ta piękna zastawa znajdzie zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę sprawdzi się w restauracjach, hotelach, bufetach czy na spotkaniach towarzyskich i bankietach. Przeznaczona jest również na imprezy cateringowe – szczególnie ze względu na stosunkowo niewielką wagę oraz nisko profilowany kształt. Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę Profile 180 ml 52697 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile - Opinie klientów

Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowy dzbanuszek na ocet/oliwę 180 ml | CHURCHILL, Profile

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się