Promocja

Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience

52599


  • 30,75 zł z VAT 25,00 zł bez VAT 29,83 zł z VAT 24,25 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 0.23 l
materiał: porcelana
element zastawy: filiżanka
kolor: kremowy
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience - Opis

Porcelanowa filiżanka o pojemności 230 ml, firmy Alchemy z serii Ambience to przedstawiciel lekkiej, cienkiej, prostej w designu wysokiej jakości białej porcelany. Prostota i minimalizm tego naczynia podkreśli urok każdego stołu i napoju. Klasyka w najlepszym stylu. Filiżanka Ambience 230 ml skierowana jest do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować potrawy w prostej lecz nieoczywistej formie. Idealna jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Filiżanka Ambience 52599 dystrybuowana jest przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Pakowana jest po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.

Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience - Opinie klientów

Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Filiżanka z porcelany 230 ml | ALCHEMY, Ambience

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.