Nowość Promocja

Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion

R-KZSWCU23G2-12


  • 52,89 zł z VAT 43,00 zł bez VAT 51,30 zł z VAT 41,71 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 80 mm
pojemność 0.23 l
materiał: porcelana
element zastawy: filiżanka
kolor: czarny, złoty
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion - Opis

Filiżanka o pojemności 230 ml z linii Metalfusion, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich o prostym, nowoczesnym stylu. Czarny kolor ze szlachetnym, złotym muśnięciem nada elegancji dekoracji całego stołu. Filiżanka wykonana jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Filiżanka okrągła Metalfusion R-KZSWCU23G2-12 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 12 sztuk. Cena netto za 1 sztukę. Do filiżanki można dokupić spodek, dostępny pod indeksem: R-KZSWSA15G2-12.

Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion - Opinie klientów

Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Filiżanka czarna ze złotym zdobieniem, 0,23 l | RAK, Metalfusion

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.