Promocja

System filtracyjny | REDFOX, Purity 1200 Clean

00006008


  • 3688,77 zł z VAT 2999,00 zł bez VAT 3135,45 zł z VAT 2549,15 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 3 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 550 mm
średnica 290 mm

System filtracyjny | REDFOX, Purity 1200 Clean - Opis

System filtracyjny Purity 1200 Clean o wysokości 55 cm i średnicy 29 cm przeznaczony do użytkowania profesjonalnego w lokalach gastronomicznych. Produkt firmy RM GASTRO, dystrybuowany pod marką Redfox o numerze katalogowym 00006008. Indywidualnie dopasowane złoża filtracyjne usuwają z wody wodociągowej jony tworzące osady wapienne. Częściową demineralizację stosuje się w sytuacjach, gdy twardość węglanowa wody jest za wysoka, a dodatkowa zawartość minerałów w wodzie wodociągowej nie jest potrzebna. W celu sprawdzenia zawartości minerałów w wodzie po dekarbonizacji mierzy się przewodność. System ma wiele rewelacyjnych cech, np: długa praca urządzeń bez zakłóceń dzięki zabezpieczeniu ich przed osadami wapiennymi, pozwala na redukcję kosztów napraw i dodatkowych nakładów na konserwację oraz jest łatwy w obsłudze dzięki systemowi wymiany wkładu w filtrach PURITY. System filtracji zaprojektowany został do zastosowań z ciepłą wodą. Temperatura wody może wynosić od 4 do 60 stopni Celsjusza.

System filtracyjny | REDFOX, Purity 1200 Clean - Opinie klientów

System filtracyjny | REDFOX, Purity 1200 Clean - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    System filtracyjny | REDFOX, Purity 1200 Clean - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.