Promocja

Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam

220239


  • 38,01 zł z VAT 30,90 zł bez VAT 34,21 zł z VAT 27,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

materiał: stal nierdzewna

Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam - Opis

Filtr do dzbanków na 4 filiżanki francuskiego producenta Guy Degrenne to przedstawiciel kolekcji Salam. Idealny do dzbanków z tejże serii, sprawia, że podawana w nich kawa bądź herbata uzyska jeszcze lepszy, głębszy, czystszy aromat i smak. Filtr do dzbanka na 6/8 filiżanek skierowany jest jako uzupełnienie dzbanków do topowych restauracji i hoteli jak również do designerskich kawiarni i lokali. Idealny w formie prezentu na ślub. Filtr do dzbanków na 4 filiżanki Salam 220239 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Pakowany pojedynczo. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam - Opinie klientów

Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Filtr do dzbanków na 4 filiżanki | DEGRENNE, Salam

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.