Nowość Promocja

Forma do ciast i deserów lodowych MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle

36.129.00.0065


  • 56,91 zł z VAT 46,27 zł bez VAT 54,37 zł z VAT 44,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 20 mm
ilość pól 30 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 44x18 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma do ciast i deserów lodowych MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Opis

Podłużna, półokrągła forma do ciast, rolad i deserów lodowych Mini Buche o wymiarach 44×18×20mm i pojemności 420ml z serii Rectangle, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Forma Mini Buche umożliwia wykonanie 30szt.wyśmienitych małych ciast i rolad lodowych, o pojemności 14ml każde – idealne dla domu, lokalu gastronomicznego, kawiarni, cukierni i firm cateringowych. Produkt forma do ciast, rolad i deserów lodowych 36.129.00.0065 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Można go myć w zmywarkach, przechowywać w lodówkach, używać w piekarniku lub mikrofalówce. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i deserów lodowych MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Opinie klientów

Forma do ciast i deserów lodowych MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i deserów lodowych MINI BUCHE | SILIKOMART, Rectangle - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.