Nowość Promocja

Forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 – zestaw 15 szt. | SILIKOMART, Torta Flex

25.100.87.0098


  • 417,71 zł z VAT 339,61 zł bez VAT 398,93 zł z VAT 324,34 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 50 mm
ilość pól 15 szt.
materiał: silikon
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 – zestaw 15 szt. | SILIKOMART, Torta Flex - Opis

Silikonowa forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 o wymiarach 100×50 mm i pojemności 389 ml z serii TortaFlex, produkowanej przez włoską firmę SILIKOMART. Produkt umożliwia stworzenie 15szt. wyszukanych i designerskich okrągłych ciast i tortów. Kwadratowa podstawa formy ułatwia przygotowanie deseru. Forma do ciast i tortów 25.100.87.0098 idealnie nadaje się do wykorzystania w domu, lokalu gastronomicznym, kawiarni, cukierni oraz w firmach cateringowych. Produkt można myć w zmywarce, przechowywać w lodówkach, używać w piekarniku lub mikrofalówce. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 – zestaw 15 szt. | SILIKOMART, Torta Flex - Opinie klientów

Forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 – zestaw 15 szt. | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i tortów TOR100 h50/15 – zestaw 15 szt. | SILIKOMART, Torta Flex - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.