Nowość Promocja

Forma silikonowa SF052 BIG MUFFIN do mufinek śr. 75x60 mm | SILIKOMART, Classic

30.052.00.0060


  • 45,66 zł z VAT 37,13 zł bez VAT 43,61 zł z VAT 35,46 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 60 mm
ilość pól 6 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 75 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma silikonowa SF052 BIG MUFFIN do mufinek śr. 75x60 mm | SILIKOMART, Classic - Opis

Silikonowa forma na ciasta i desery 6szt. o cylindrycznych kształtach Big Muffin z serii Classic, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarze jednego wyrobu: 75×60 mm i pojemności 165 ml. Cała forma o pojemności 990 ml, mieści 6 sztuk wyrobów. Unikalny kształt stożka ze ściętym czubkiem, daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych deserów i ciast o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, zakładów i manufaktur cukierniczych, kawiarni, restauracji oraz firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciastka i desery 30.052.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma silikonowa SF052 BIG MUFFIN do mufinek śr. 75x60 mm | SILIKOMART, Classic - Opinie klientów

Forma silikonowa SF052 BIG MUFFIN do mufinek śr. 75x60 mm | SILIKOMART, Classic - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma silikonowa SF052 BIG MUFFIN do mufinek śr. 75x60 mm | SILIKOMART, Classic - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.