Nowość Promocja

Forma silikonowa SF081 MEDIUM SQUARE SAVARIN kwadraty 45,5x45,5x28 mm | SILIKOMART, Square

30.081.00.0060


  • 48,54 zł z VAT 39,47 zł bez VAT 46,36 zł z VAT 37,71 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 28 mm
ilość pól 15 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 45,5x45,5 mm

Forma silikonowa SF081 MEDIUM SQUARE SAVARIN kwadraty 45,5x45,5x28 mm | SILIKOMART, Square - Opis

Silikonowa forma na ciasta i desery 15szt. o kwadratowym kształcie Medium Square Savarin z serii Square, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarze jednego wyrobu: 45,5×45,5×28 mm i pojemności 45 ml. Cała forma o pojemności 675 ml, mieści 15 sztuk wyrobów. Unikalny kwadratowy kształt z zagłębieniem w środku daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych deserów i ciast o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, zakładów i manufaktur cukierniczych, kawiarni, restauracji oraz firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciastka i desery 30.081.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma silikonowa SF081 MEDIUM SQUARE SAVARIN kwadraty 45,5x45,5x28 mm | SILIKOMART, Square - Opinie klientów

Forma silikonowa SF081 MEDIUM SQUARE SAVARIN kwadraty 45,5x45,5x28 mm | SILIKOMART, Square - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma silikonowa SF081 MEDIUM SQUARE SAVARIN kwadraty 45,5x45,5x28 mm | SILIKOMART, Square - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.