Nowość Promocja

Forma silikonowa SF101 STELLA – 8 gwiazdek 52,5 ml | SILIKOMART, Celebration

36.107.00.0060


  • 48,54 zł z VAT 39,47 zł bez VAT 46,36 zł z VAT 37,71 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 25 mm
ilość pól 8 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 70 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma silikonowa SF101 STELLA – 8 gwiazdek 52,5 ml | SILIKOMART, Celebration - Opis

Silikonowa forma na ciasta i desery 8 szt. w kształcie gwiazdek Stella z serii Celebration, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarach (1sztuka): 70×25 mm i pojemności 52,5 ml. Cała pojemność formy wynosi 420 ml, mieści 8 sztuk wyrobów. Unikalny kształt gwiazdek daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych deserów i ciast o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi na Boże Narodzenie, mikołajki, na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych i w domu. Idealne dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciastka i desery 36.107.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma silikonowa SF101 STELLA – 8 gwiazdek 52,5 ml | SILIKOMART, Celebration - Opinie klientów

Forma silikonowa SF101 STELLA – 8 gwiazdek 52,5 ml | SILIKOMART, Celebration - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma silikonowa SF101 STELLA – 8 gwiazdek 52,5 ml | SILIKOMART, Celebration - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.