Nowość Promocja

Forma silikonowa SF155 WAFFEL CLASSIC w kształcie gofrów | SILIKOMART, Rectangle

36.155.00.0065


  • 56,91 zł z VAT 46,27 zł bez VAT 54,37 zł z VAT 44,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 17 mm
ilość pól 4 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 130x81 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet

Forma silikonowa SF155 WAFFEL CLASSIC w kształcie gofrów | SILIKOMART, Rectangle - Opis

Silikonowa forma na ciasta i desery 4szt. w kształtach gofrów Waffel produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarach: 130×81×17 mm i pojemności 137 ml, mieści 4 sztuki wyrobów. Unikalny kształt gofrów daje możliwość stworzenia unikalnych ciast i deserów o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, zakładów i manufaktur cukierniczych, kawiarni, restauracji oraz firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na ciasta i desery 36.155.00.0065 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma silikonowa SF155 WAFFEL CLASSIC w kształcie gofrów | SILIKOMART, Rectangle - Opinie klientów

Forma silikonowa SF155 WAFFEL CLASSIC w kształcie gofrów | SILIKOMART, Rectangle - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma silikonowa SF155 WAFFEL CLASSIC w kształcie gofrów | SILIKOMART, Rectangle - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.