Nowość Promocja outlet

Formy na ciasta i desery SF204 SMALL CYLINDERS | SILIKOMART, Round

36.204.00.0060


  • 48,54 zł z VAT 39,47 zł bez VAT 46,36 zł z VAT 37,71 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 27 mm
ilość pól 11 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 50 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Formy na ciasta i desery SF204 SMALL CYLINDERS | SILIKOMART, Round - Opis

Silikonowa forma na ciasta i desery 11szt. o cylindrycznym kształcie Small Cylinders z serii Round, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarze jednego wyrobu: 50×27 mm i pojemności 55 ml. Cała forma o pojemności 605 ml, mieści 11 sztuk wyrobów. Unikatowy, cylindryczny kształt daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych deserów i ciast o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych, a także w domu. Doskonałe dla lokali gastronomicznych, zakładów i manufaktur cukierniczych, kawiarni, restauracji oraz firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i piekarnikach. Produkt forma na ciastka i desery 36.204.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Formy na ciasta i desery SF204 SMALL CYLINDERS | SILIKOMART, Round - Opinie klientów

Formy na ciasta i desery SF204 SMALL CYLINDERS | SILIKOMART, Round - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Formy na ciasta i desery SF204 SMALL CYLINDERS | SILIKOMART, Round - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.