Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc

22.151.77.0065


  • 122,01 zł z VAT 99,20 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc - Opis

Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki Tree Choc to produkt włoskiej firmy Silikomart, który umożliwia wykonanie niezwykle oryginalnej ozdoby świątecznej. Forma wykonana została z najlepszej jakości Silikonu, co zapewnia jej wytrzymałość temperaturową (-60°C do +230°C) oraz dostosowanie do czyszczenia w zmywarce. Zestaw do choinki 22.151.77.0065 o średnicy 130 mm, wysokości 172,5 mm oraz całkowitej objętości 224 ml, sprawdzi się do tworzenia ozdób z cukru bądź czekolady. W skład zestawu wchodzą: dwie plastikowe krążki, dwie plastikowe bazy oraz dwie silikonowe formy. Produkt polecany jest dla profesjonalnych cukierników oraz domowych amatorów wyrobów cukierniczych.

Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc - Opinie klientów

Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Silikonowa forma do trójwymiarowej choinki - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc - Do pobrania

  • Katalog Silikomart 2018 (69,13 MB)

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.