Nowość Promocja

Zestaw do herbatników - bałwanki, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc

22.161.77.0165


 • 59,64 zł z VAT 48,49 zł bez VAT 57,84 zł z VAT 47,06 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  57,84 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 47 mm
szerokość 57 mm
wysokość 5 mm
materiał: tworzywo sztuczne, silikon

Zestaw do herbatników - bałwanki, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Opis

Zestaw do herbatników CKC01 Snowman produkcji włoskiej, innowacyjnej firmy Silikomart powstał z myślą o klientach profesjonalnych, jak i indywidualnych. Stworzony z najlepszej jakości tworzywa sztucznego forma przystosowana jest do pracy w lodówkach, zamrażarkach i piekarnikach. Zestaw do herbatników 22.161.77.0165 składa się z dwóch elementów – plastikowego stempla/wykrawaczki o wzorze prostokąta z karbowanymi krawędziami do wykrawania herbatników w cieście o wymiarach 47×57×5 mm i pojemności 17 ml oraz brązowej formy silikonowej składającej się z sześciu elementów o wymiarach 64×63×4,5 mm i pojemności 51,4 ml. Za pomocą wykrawaczki możemy stworzyć herbaciany spód a dzięki foremce stworzymy oryginalną górę ciastka z galaretki, czekolady bądź masy cukrowej. Forma nadaje się do mycia w zmywarkach oraz jest polecana do użytku w cukierniach oraz domowych kuchniach.

Zestaw do herbatników - bałwanki, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Opinie klientów

Zestaw do herbatników - bałwanki, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Zestaw do herbatników - bałwanki, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować