Nowość Promocja outlet

Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic

25.331.87.0060


  • 209,13 zł z VAT 170,04 zł bez VAT 199,74 zł z VAT 162,40 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 10 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 18 mm
ilość pól 16 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 69x38 mm
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
ilość w komplecie 2 szt.
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic - Opis

Zestaw do ręcznej produkcji lodów, deserów i przystawek na patyczku o wymiarze 69×38×18 mm i objętości 37 ml z serii SteccoFlex produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Opatentowane rozwiązanie umożliwiające łatwe i przyjemne wykonanie 8 szt. deserów lodowych, sorbetów czy przystawek na patyczku o klasycznym kształcie – idealne dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujących lody rzemieślnicze lub nietypowe przystawki. Jedynym ograniczeniem w stosowaniu foremki na lody i przystawki na patyku 25.331.87.0060 jest wyobraźnia – produktu można użyć np. do przygotowania klasycznej włoskiej przystawki Mozzarella in carrozza. Można myć w zmywarkach a elementy silikonowe można stosować w piekarniku. Zestaw wykonany z tworzywa sztucznego i silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością nawet do -60°C. Zestaw obejmuje także 100 drewnianych patyczków.

Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic - Opinie klientów

Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Foremka do lodów i przystawek na patyczku | SILIKOMART, Gel01M Mini Classic

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.