Nowość Promocja

Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider

30.066.00.0065


  • 50,80 zł z VAT 41,32 zł bez VAT 48,54 zł z VAT 39,47 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 10 szt. lub więcej

Informacje

długość 200 mm
szerokość 157 mm
wysokość 13 mm
ilość pól 5 szt.
materiał: silikon
powłoka: brak
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider - Opis

Forma silikonowa do ręcznej produkcji nadzienia lodów klasycznych na patyku o wymiarach 200×157×13 mm włoskiej firmy SILIKOMART. Opatentowane rozwiązanie umożliwiające łatwe i przyjemne stworzenie 5 szt. wkładek nadzienia w kształcie ściętego walca o długości 157 mm do lodów i deserów na patyku, a także do tworzenia tabliczek czekolady i ciast. Idealne dla domu, lokalu gastronomicznego, cukierni, kawiarni, cateringu, bufetów szwedzkich oraz wszelkich manufaktur produkujacych lody rzemieślicze lub nietypowe przystawki. Produkt forma do nadzienia lodów na patyku 30.066.00.0065 można myć w zmywarkach. Produkt wykonany jest z silikonu co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do 230°C.

Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider - Opinie klientów

Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do nadzienia dla lodów na patyczku | SILIKOMART, Insider

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.