Nowość Promocja

Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration

36.146.00.0060


  • 48,54 zł z VAT 39,47 zł bez VAT 46,36 zł z VAT 37,71 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 6.8 mm
ilość pól 16 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 59x29 mm

Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration - Opis

Silikonowa forma na czekoladowe tabliczki 16 szt. w świątecznych kształtach Xmas Choco Tags z serii Celebration, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o wymiarach: 59×29×6,8 mm i pojemności całkowitej 129 ml, mieści 16 sztuk wyrobów. Unikalne kształty choinek, bałwanków, reniferów oraz serduszek dają możliwość stworzenia niepowtarzalnych czekoladowych ozdób o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi na Boże Narodzeni, mikołajki, na wystawnych bankietach, kinderbalach, przyjęciach urodzinowych i w domu. Idealne dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na czekoladowe tabliczki 36.146.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration - Opinie klientów

Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma na czekoladowe tabliczki SF146 XMAS CHOCO TAGS – święta | SILIKOMART, Celebration

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.