Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light

90-2119


  • 34,15 zł z VAT 27,76 zł bez VAT 32,43 zł z VAT 26,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 6 mm
ilość pól 40 szt.
materiał: tworzywo sztuczne

Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light - Opis

Termoformowana forma do figur czekoladowych 90-2119 to innowacyjny produkt włoskiej firmy Martellato, który urozmaici każdą wielkanocną ozdobę. Forma została stworzona z wysokiej jakości plastiku uformowanego w procesie termoformowania. Zapewnia to trwałość i ergonomiczność produktu. Termoformowana forma do figurek czekoladowych 90-2119 przedstawia 40 elementów o tematyce Wielkanocy w 4 wzorach: 10 pisanek (22×14×6 mm), 10 koszyczków wielkanocnych (20×15×6 mm), 10 kaczek (28×15×6 mm), 10 zająców (20×23×6 mm). Kształt został stworzony z precyzją i dokładnością, dzięki czemu czekoladowa ozdoba będzie stwarzała elegancki i interesujący wystrój. Produkt polecany jest dla klientów profesjonalnych, piekarni, punktów gastronomicznych oraz domowych amatorów słodkich wypieków.

Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light - Opinie klientów

Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma termoformowana do czekolady - Wzory wielkanocne, 4 szt. - 90-2119 | MARTELLATO, Choco Light

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.