Nowość Promocja

Forma do pralinek z tritanu - linie, 24 szt. x 8 ml - Riga-P | SILIKOMART, Chocado

52.904.86.0065


 • 79,26 zł z VAT 64,45 zł bez VAT 76,90 zł z VAT 62,51 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  76,90 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

długość 275 mm
szerokość 175 mm
wysokość 25 mm
ilość pól 24 szt.
materiał: tritan
wymiary ciastka: 48x15x16 mm

Forma do pralinek z tritanu - linie, 24 szt. x 8 ml - Riga-P | SILIKOMART, Chocado - Opis

Forma z tritanu do pralinek z tritanu – linie, 24 szt. x 8 ml – Riga-P o wymiarach 275×175×25 mm produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Umożliwia wykonanie 24 szt. czekoladowych pralinek 3D z fakturą w kształcie równoległych linii o wymiarach 47,8×15×16 mm i objętości 8 ml. Riga to wyjątkowa kolekcja stworzona we współpracy z francuskim cukiernikiem Vincentem Guerlaisem, właścicielem Vincent Guerlais Patisserie w Nantes. Najwyższa jakość produktu forma z tritanu do tabliczek czekoladowych 52.904.86.0065 zapewnia doskonałe efekty i jakość wykonywanych pralin. Produkt można myć w zmywarkach.

Forma do pralinek z tritanu - linie, 24 szt. x 8 ml - Riga-P | SILIKOMART, Chocado - Opinie klientów

Forma do pralinek z tritanu - linie, 24 szt. x 8 ml - Riga-P | SILIKOMART, Chocado - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Forma do pralinek z tritanu - linie, 24 szt. x 8 ml - Riga-P | SILIKOMART, Chocado - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować