Nowość Promocja

Forma z poliwęglanu do pralin – 4 szt. x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log

MA6102


 • 102,44 zł z VAT 83,28 zł bez VAT 99,39 zł z VAT 80,79 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  99,39 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

długość 275 mm
szerokość 175 mm
materiał: poliwęglan
wymiary ciastka: 198x35x23 mm
ilość w komplecie 1 szt.
waga 0.15 kg

Forma z poliwęglanu do pralin – 4 szt. x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Opis

Foremka poliwęglanowa do pralin MA6102 to produkt włoskiej firmy Martellato stworzony z myślą o klientach indywidualnych oraz profesjonalnych. Do stworzenia formy użyto wysokiej jakości poliwęglanu, który nie ulega deformacji – artykuł nadaje się do użytku przez wiele lat i jest dostosowany do mycia w zmywarce. Forma do pralinek MA6102 składa się z 4 wypustek, gdzie każda ma wymiary 198×35×23 mm. Każda pralinka waży 150 g. Taki produkt może stanowić sam w sobie deser bądź uzupełnić dekorację wszelkich tortów, ciastek czy lodowych deserów.

Forma z poliwęglanu do pralin – 4 szt. x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Opinie klientów

Forma z poliwęglanu do pralin – 4 szt. x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Forma z poliwęglanu do pralin – 4 szt. x 150 g – MA6102 | MARTELLATO, Choco Log - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować