Nowoczesna forma non-stick do wypieków 230x50x50 mm - Paris 550 | SILIKOMART, Tplus+

53.002.20.0165


  • 113,27 zł z VAT 92,07 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 230 mm
szerokość 50 mm
wysokość 50 mm
materiał: tworzywo sztuczne

Nowoczesna forma non-stick do wypieków 230x50x50 mm - Paris 550 | SILIKOMART, Tplus+ - Opis

Nowoczesna forma non-stick do wypieków – Paris 550 o wymiarach 230×50×50 mm i pojemności 550 ml produkcji włoskiej firmy Silikomart stworzona została dzięki innowacyjnej technologi TPLUS+ umożliwiającej idealny wypiek nowoczesnej reinterpretacji kultowych ciast w trójwymiarowym kształcie. Paris 550 składa się z dwóch gotowych do użycia w piekarniku elementów umożliwiających formowanie produktów z miejscem na późniejszą dekorację z kremu, ganaszu lub dżemu. Elementy są łatwe do wyjęcia dzięki konstrukcji formy i nieprzywierającym właściwościom materiału. Forma do ciastek Paris 550 53.002.20.0165 świetnie nadaje się do wyrobu ciasta francuskiego, pieczywa na zakwasie i chleba kanapkowego (zaleca się spryskanie formy olejem przed użyciem). Rozmiar ciasta umożliwia podział na 4-6 standardowych porcji. Można używać w temperaturze do +180C.

Nowoczesna forma non-stick do wypieków 230x50x50 mm - Paris 550 | SILIKOMART, Tplus+ - Opinie klientów

Nowoczesna forma non-stick do wypieków 230x50x50 mm - Paris 550 | SILIKOMART, Tplus+ - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Nowoczesna forma non-stick do wypieków 230x50x50 mm - Paris 550 | SILIKOMART, Tplus+ - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.