Frezer pionowy do lodów rzemieślniczych, 3 cylindry x 4 l | TELME, Gelshow 4x3

GELSHOW4X3


  • 159349,25 zł z VAT 129552,24 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 28 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 1200 mm
szerokość 530 mm
wysokość 970 mm
pojemność 12 l
moc całkowita 4.5 kW
napięcie: 400 V
waga 250 kg
wyświetlacz: Tak
programator: Tak
do pracy ciągłej: Tak

Frezer pionowy do lodów rzemieślniczych, 3 cylindry x 4 l | TELME, Gelshow 4x3 - Opis

Profesjonalny frezer gastronomiczny GELSHOW produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości. Stanowi idealne rozwiązanie do jednoczesnego przygotowywania i sprzedaży lodów w hotelach, centrach handlowych i innych punktach gastronomicznych. Wyjątkową świeżość lodów gwarantuje ciągły proces produkcji i frezowania. Frezer posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, system chłodzenia wodą lub powietrzem oraz 3 niezależne 4-litrowe cylindry frezujące. Urządzenie posiada również przeźroczystą pokrywę wyposażoną w magnes bezpieczeństwa umożliwiającą wgląd w proces produkcji oraz dodawanie składników w dowolnym momencie cyklu. Ponadto frezer posiada dwa programy o różnych temperaturach frezowania (produkcja lodów mlecznych i sorbetowych) oraz tryb nocny służący do konserwacji. Lody porcjowane są bezpośrednio z cylindrów, które – podobnie jak i całę urządzenie – są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Oprócz tego frezer cechuje łatwość użytkowania – do jego obsługi nie jest wymagany szczególnie wykwalifikowany personel. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Frezer pionowy do lodów rzemieślniczych, 3 cylindry x 4 l | TELME, Gelshow 4x3 - Opinie klientów

Frezer pionowy do lodów rzemieślniczych, 3 cylindry x 4 l | TELME, Gelshow 4x3 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Frezer pionowy do lodów rzemieślniczych, 3 cylindry x 4 l | TELME, Gelshow 4x3 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się