Promocja

Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo

SGM003


  • 27,30 zł z VAT 22,21 zł bez VAT 21,84 zł z VAT 17,77 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 270 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, biały

Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo - Opis

Łyżka do nakładania lodów SGM003 to produkt innowacyjnej włoskiej firmy Martellato, która stworzyła narzędzie równie przydatne, jak tradycyjne gałkownice. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej łyżka, jest bezpieczna w pracy z żywnością. Innowacyjność, nowoczesność i ergonomiczność to znaki szczególne tego produktu. Rączka łyżki została specjalnie wyprofilowana, dzięki czemu jej użytkowanie jest szybkie i wygodne. Łyżka do nakładania lodów SGM003* jest długa na 27 cm, w skład czego wchodzi 14 centymetrowa, biała rączka. Produkt sprawdzi się w lodziarniach, cukierniach oraz punktach gastronomicznych do obsługi kuwet prostokatnych lub kuwet w witrynach typu pozzetti.

Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo - Opinie klientów

Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka do lodów biała, 27 cm - SGM003 | MARTELLATO, Fluo

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.