Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400

532400


  • 143,91 zł z VAT 117,00 zł bez VAT 127,36 zł z VAT 103,55 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga porcji 17 gr
pojemność porcji: 1/40 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox, niebieski

Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400 - Opis

Porcjoner do lodów wyprodukowany przez firmę STÖCKEL o indeksie 532400 został wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem z tworzywa sztucznego. Posiada gramaturę około 17g, 1/40. Gramatura oznacza ile porcji można wydać z litra objętości. Przeznaczony do nakładania określonej ilości lodów. Przydatny w cukierniach, kawiarniach, lodziarniach i innych punktach gastronomicznych w których serwuje się lody gałkowe – nadaje się także do porcjowania innych produktów żywnościwych: puree ziemniaczane lub z innych warzyw, ryż itd. Produkt można myć w zmywarkach gastronomicznych lub ręcznie przy użyciu odpowiednich środków myjących. Porcjoner zgodny z rozporządzeniem 1935/2004 PE dotyczącym dopuszczenia wyrobów i materiałów do kontaktu z żywnością.

Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400 - Opinie klientów

Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Nierdzewny porcjoner do lodów z rączką z tworzywa 17 g | STÖCKEL, 532400

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.