Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636

286636


  • 114,39 zł z VAT 93,00 zł bez VAT 110,96 zł z VAT 90,21 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 30 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 0.035 mm
długość 80 mm
szerokość 100 mm
wysokość 60 mm
materiał: porcelana
kolor: biały
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636 - Opis

Porcelanowe, ozdobne naczynie o pojemności 35 ml hiszpańskiej firmy Pordamsa to niepowtarzalny produkt z wysokogatunkowej porcelany. Wzorce mocno inspirowane naturalnie występującymi formami przyrody, przeznaczone są dla szefów kuchni chcących zaprezentować swoje dania w sposób nieprzeciętny i zachwycający. Porcelanowe naczynie Pordamsa skierowane jest do topowych, wielogwiazdkowych restauracji i hoteli, na nieprzeciętne imprezy cateringowe i bale lub na oryginalny prezent. Porcelanowe, ozdobne naczynie Pordamsa 35 ml 286636 dystrybuowane jest przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i partnerem. Pakowane jest po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę.

Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636 - Opinie klientów

Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowe, ozdobne naczynie 35 ml | PORDAMSA, 286636

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.