Kawa mielona 100% Arabika, 250 g | CARTAPANI, Arabica 100%

C-ARABICA100-250-M


  • 43,10 zł z VAT 35,04 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 0.25 kg

Kawa mielona 100% Arabika, 250 g | CARTAPANI, Arabica 100% - Opis

Mieszanka najlepszych kaw Arabica o słodkim i delikatnym smaku, mielona z myślą o kawiarkach typu moka. To mieszanka będąca laureatem prestiżowego złotego medalu podczas konkursu International Coffee Tasting w kategorii „moka”.

100% Arabika

Sposób przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Kawa mielona 100% Arabika, 250 g | CARTAPANI, Arabica 100% - Opinie klientów

Kawa mielona 100% Arabika, 250 g | CARTAPANI, Arabica 100% - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kawa mielona 100% Arabika, 250 g | CARTAPANI, Arabica 100% - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się