Kawa ziarnista 1 kg – 70% Arabica, 30% Robusta | MARSALI, Tostato DUE

M5118


  • 79,95 zł z VAT 65,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

waga 1 kg

Kawa ziarnista 1 kg – 70% Arabica, 30% Robusta | MARSALI, Tostato DUE - Opis

Mieszanka wyselekcjonowanych kaw dająca mocny i intensywny smak Kawa o kremowej konsystencji i mocnym smaku przypominającym kakao i gorzką czekoladę Gęsta crema i mocny smak zadowoli każdego, kto potrzebuje pobudzenia, aby zacząć intensywny dzień 70% Arabika, 30% Robusta Opakowanie (kg): 1

Kawa ziarnista 1 kg – 70% Arabica, 30% Robusta | MARSALI, Tostato DUE - Opinie klientów

Kawa ziarnista 1 kg – 70% Arabica, 30% Robusta | MARSALI, Tostato DUE - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kawa ziarnista 1 kg – 70% Arabica, 30% Robusta | MARSALI, Tostato DUE - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się