Promocja

Przenośna kostkarka do lodu 12 kg/24h | STALGAST, 871101

871101


  • 1488,30 zł z VAT 1210,00 zł bez VAT 1220,41 zł z VAT 992,20 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

moc całkowita 0.13 kW
napięcie: 230 V
materiał: tworzywo sztuczne
zasobnik: Tak
pojemność zasobnika 1 kg
rodzaj chłodzenia: powietrze
długość 305 mm
szerokość 380 mm
wysokość 380 mm

Przenośna kostkarka do lodu 12 kg/24h | STALGAST, 871101 - Opis

Pomocnicza kostkarka do lodu marki Stalgast, o indeksie: 871101. Parametry techniczne produktu: wysokość: 38 cm, szerokość: 30,5 cm, głębokość: 38 cm. Kostkarka do lodu wyposażona w elektroniczny panel sterowania, chłodzona powietrzem – nie wymaga stałego przyłącza do wody. Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa. Posiada zbiornik na lód o pojemności 1 kg. Wydajność do 12 kg na dobę, utrzymuje lód do 4 h. Ręczne uzupełnianie wody. Urządzenie nie jest przeznaczone do zastosowań profesjonalnych – produkowany lód nie jest przeźroczysty. Idealna jako urządzenie pomocnicze do biur, cateringu oraz budżetowych punktów gastronomicznych.

Przenośna kostkarka do lodu 12 kg/24h | STALGAST, 871101 - Opinie klientów

Przenośna kostkarka do lodu 12 kg/24h | STALGAST, 871101 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Przenośna kostkarka do lodu 12 kg/24h | STALGAST, 871101 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się