Promocja

Kuchnia gazowa 4 palnikowa z półką 20,5 kW - propan-butan | STALGAST, 979513

979513


  • 5325,90 zł z VAT 4330,00 zł bez VAT 4420,50 zł z VAT 3593,90 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 800 mm
szerokość 700 mm
wysokość 850 mm
moc całkowita 20.5 kW
zasilanie palników: gazowe
ilość palników 4 szt.
moc palników 20.5 kW
piekarnik: Nie
rodzaj gazu: propan-butan
materiał: stal nierdzewna, żeliwo

Kuchnia gazowa 4 palnikowa z półką 20,5 kW - propan-butan | STALGAST, 979513 - Opis

Kuchnia gazowa wolnostojąca 4 palnikowa z półką o mocy sumarycznej 20,5 kW produkcji firmy Stalgast o indeksie 979513 o żeliwnych rusztach ARC, palnikach ARC i zaworach PEL. Konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej. Wyjmowane misy podpalnikowe produkcji włoskiej. Kuchnia posiada następujące udogodnienia: płomień pilotowy i zabezpieczenie przeciwwypływowym. Redukcja mocy palników do 1/3. Możliwość wykonania także w wersji na gaz ziemny. Trzon idealny jako ekonomiczne rozwiązanie dla stołówek szkolnych, mniejszych restauracji, małej gastronomii, barów i innych zakładów przedwórstwa żywności. Producent deklaruje, że produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE

Kuchnia gazowa 4 palnikowa z półką 20,5 kW - propan-butan | STALGAST, 979513 - Opinie klientów

Kuchnia gazowa 4 palnikowa z półką 20,5 kW - propan-butan | STALGAST, 979513 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Kuchnia gazowa 4 palnikowa z półką 20,5 kW - propan-butan | STALGAST, 979513 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.