Nowość

Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

2025


  • 121,77 zł z VAT 99,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 250 mm
średnica 200 mm
pojemność 7.3 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Opis

Oryginalna okrągła kuweta do lodów, wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 7,3 l, wysokości 250 mm i średnicy 200 mm. Kuweta przeznaczona jest do przechowywania i transportu lodów w zastosowaniach profesjonalnych. Pojemnik można używać w konserwatorach do lodów przystosowanych do okrągłych kuwet, witrynach, lodówkach, szybkozamrażarkach szokowych oraz mroźniach. Produkt idealny dla każdej lodziarni.

Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Opinie klientów

Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Okrągła kuweta do lodów 7,3 l, nierdzewna 200x250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.