Promocja

Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720

855720


  • 36,90 zł z VAT 30,00 zł bez VAT 26,20 zł z VAT 21,30 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 210 mm
szerokość 73 mm
materiał: stal nierdzewna, nylon
kolor: inox, niebieski
cena za: sztukę

Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720 - Opis

Profesjonalna, perforowana szpatuła kątowa ze stali nierdzewnej, marki Hendi, o numerze katalogowym 855720, długości 21 centymetrów oraz szerokości 7.3 centymetra. Szpatuła wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiada wygodny, gustowny oraz ergonomiczny uchwyt z czarnego polipropylenu, a także ścietą i szlifowaną pod odpowiednimi kątami powierzchnię nabieraka. Przydatna w pizzeriach, cukierniach oraz piekarniach.

Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720 - Opinie klientów

Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Szpatuła kuchenna 20x7,6 cm | HENDI, 855720

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.